Ushqim i Shpirtit Alpha

Shpirti alfa mendoj

L ushqimi ushqimor është me cilësi në rritje dhe ka përbërës natyralë në mënyrë që qentë të mund të shijojnë edhe një herë një dietë shumë më të shëndetshme, e cila siguron jetëgjatësi më të madhe. Kjo dietë synon të kthehet në origjinë, kur qentë hanin në mes të natyrës, duke u siguruar atyre ushqyesve që u duhen sipas secilës periudhë të jetës së tyre.

Alpha Spirit është një markë e ushqimit me cilësi të lartë që përdor përbërës natyralë për të bërë produktet e tij. Ata nuk kanë drithëra, gluten ose produkte të dehidratuar. Çdo linjë përqendrohet në ofrimin e vetëm një produkti me cilësi të lartë në mënyrë që të përmirësojë shëndetin e qenit dhe të shmangë problemet e alergjive dhe intolerancës ushqimore.

Ushqim i thatë Alpha Spirit

El Ushqimi i thatë Alpha Spirit është një nga alternativat më të mira për të ushqyer qentë. Ushqimi i tyre i thatë bëhet me mish dhe peshk cilësor, duke shmangur drithërat ose vaktet e mishit, siç bëhet me shumë ushqime të sotme, në firma të tilla si Gosby. Shtë një ushqim i thatë që ka pesë formula të ndryshme, që synojnë qen të ndryshëm. Ata vijnë në çanta që mund të peshojnë 3 kg ose 12 kg. Ushqimi ka karakteristika të veçanta, pasi është gatuar në lëngun e tij dhe është shtypur në të ftohtë. Kanë shije dhe tretshmëri të lartë, mbrojnë lëkurën dhe janë 100% natyrale.

Ushqej forcojnë sistemin imunitar të qenit, përmirësojnë pallton dhe lëkurën e tyre dhe mbrojnë nga anemia duke përmbajtur ushqime me hekur. Ato janë të pasuruara me lëndë ushqyese thelbësore për qenin, siç janë Omega-3 dhe 6, biotina ose vitamina A.

Multi-proteina

Multiproteina Alpha Spirit

El ushqimi me shumë proteina bëhet me dozat e nevojshme të proteinave për qenin e rritur që zhvillon aktivitete fizike. Këto ushqime ushqimore kanë mish cilësor dhe peshk të freskët, duke shmangur shtimin e mishit të thatë ose miellit, që përkthehet në një ushqim që siguron në sasi të vogla gjithçka që i duhet qenit. Proteinat janë të nevojshme për muskujt tuaj dhe për të kryer aktivitetin tuaj të përditshëm.

Bleje  këtu.

Peshku Alfa Shpirt Vetëm

Peshku Alfa Shpirt Vetëm

kjo Diapazoni i ushqimit Alpha Spirit bëhet vetëm me peshq, duke shmangur mishin. Në këtë mënyrë ne marrim proteina me cilësi të lartë nga peshq të freskët që gjithashtu sigurojnë Omega 3 dhe 6 qenit për të mbajtur një shtresë dhe lëkurë në gjendje të përsosur. Ky ushqim i thatë është formuluar për të shmangur problemet e kyçeve dhe gjithashtu për problemet kardiovaskulare.

Bleje këtu.

Qeni Alfa Shpirt

Puppies Alpha Spirit

Si në çdo markë të ushqimit, ata kanë një varg i përgatitur posaçërisht për qenin në fazën e tij të qenve. Në këtë periudhë nevojat e tyre janë shumë të ndryshme, prandaj ata kanë nevojë për një ushqim të veçantë. Përmban acide yndyrore thelbësore për të mbështetur zhvillimin njohës dhe kalciumin për kockat tuaja në fazën e rritjes.

Bleje këtu.

Rosë

Unë mendoj rosë

Kjo furnizim përmban rosë e freskët, gjel deti dhe mish pule. Këto proteina të dobëta ofrojnë cilësi të lartë, të dizajnuara për qenin që ka nevojë për proteina për të ndihmuar në ruajtjen e peshës së tij.

Menuja e Javës

Javore Alpha Spirit

Kjo gamë e Alpha Spirit u drejtohet të gjitha llojeve të qenve, për ushqimin e tyre të përditshëm. Ka prurje që përdoren për periudha të caktuara, por më pas zakonisht përdorim ato që mbulojnë nevojat themelore të çdo qeni, siç është Menuja e Javës. Përbëhet gjithashtu nga mishi i freskët dhe peshku. Hyshtë hipoalergjik, me lëndë ushqyese për të përmirësuar flokët dhe trupin e qenit dhe me dozën e nevojshme të vitaminave, mineraleve dhe proteinave.

Bleje Nuk u gjet asnjë produkt..

Ushqim gjysmë i lagësht i Alpha Spirit

Alpha Spirit gjysmë e lagur

Ushqimi gjysmë i lagësht i Alpha Spirit shërbehet në doza të përshtatshme të vetme, të cilat na ndihmojnë të racionojmë mirë ushqimin. Janë një dozë e vetme përmban 210 gram produkt dhe ka disa formate, me 7, 27 ose 45 doza të vetme. Suitableshtë i përshtatshëm për të gjithë qentë dhe ofron cilësi të shkëlqyera për kujdesin për kafshët shtëpiake. Ka shije të mirë dhe gjithashtu ka hekur për të parandaluar anemi, proteina mishi ose peshku dhe lëndë ushqyese për të nxitur funksionimin e kockave, muskujve dhe organeve. Aromat në dispozicion janë Vetëm Peshku dhe Multiproteina.

Bleje këtu.

Kanaçe Alpha Spirit

Kanaçe Alpha Spirit

Në kanaçet Alpha Spirit do të gjeni ushqim të lagur. Ky ushqim është bërë me lëndë të parë me cilësi të lartë, me proteina nga mishi të tilla si lepuri, rosa, gjeldeti ose pula dhe peshku si salmoni.

Kanaçe Alpha Spirit

Kombinimet e aromave janë shumë interesante dhe në këtë rang mund të gjejmë: Salmon dhe boronicë, Lepuri dhe banane, Qengji dhe dardha, Duck dhe kivi, viçi dhe pjepri, pule dhe ananas, mish derri dhe mollë, gjeldeti dhe mjedra, dhe bli dhe luleshtrydhe. Isshtë shitur në përmasa të mëdha ose të vogla të shpërndara në tabaka, e madhe me gjashtë kanaçe në një tabaka dhe ato të vogla me dymbëdhjetë kanaçe në një tabaka.

Bleje këtu.

Snacks, bare dhe kockat e proshutës

Brenda firmës Alpha Spirit ne jo vetëm që gjejmë ushqim për të ushqyer kafshën tonë shtëpiake çdo ditë, por gjithashtu kemi meze të shijshme, bare dhe kocka proshute Ato mund të shërbejnë si një shpërblim për trajnimin ose si dhurata të thjeshta që ne ofrojmë gjatë ditës.

Snacks Alphs Spirit

L snacks shiten në racione të vogla individuale që janë shumë më të përshtatshme për t'i dhënë qenit. Ky lloj meze i lehtë nuk duhet të jetë baza e dietës së qenit, por një trajtim që ne e ofrojmë vetëm herë pas here. Kjo është arsyeja pse është e rëndësishme të jepni vetëm një porcion të vogël në të njëjtën kohë, kështu që ato të ndahen. Midis snacks ka shije të ndryshme, të tilla si viçi, pule, djathë dhe kos, mëlçi, peshk, qengj ose rosë. Ky kontejner lejon konservimin e tij deri në një vit e gjysmë pasi ta keni blerë, megjithëse pas hapjes duhet të konsumohet në maksimum 30 ditë. Ato shiten në dy formate, njëra me 48 njësi dhe tjetra me 16 njësi.

Bare Alfa Spirit

Baret janë një tjetër nga ato ushqime për kafshët tona shtëpiake, të cilat janë gjithashtu të lehta për tu mbajtur dhe mbajtur. Bërë me ushqime natyrale, shufrat janë individuale dhe vijnë në vargje me katër shirita. Sa i përket aromave, ato kanë të njëjtat lloje që mund t'i gjejmë në snacks Alpha Spirit. Ata vijnë në kuti prej 48 ose 30 shufrash individuale dhe në vargje prej 12 ose 16 me 4 shufra në secilën varg.

Kockat e Shpirtit Alfa

L kockat e proshutës janë një ushqim i pasur me lëndë ushqyese që do ta mbajnë qenin të argëtuar. Ato janë kocka derri 100% Serrano. Do të jetë një burim i proteinave, kalciumit dhe veçanërisht lumturisë për qenin. Ka madhësi të ndryshme për t'u dhënë qenve me pesha të ndryshme. Nga maksimumi te standardi, mesatarja ose broketa. Ata vijnë të paketuar në kuti ose në vakum.

Çfarë mendoni për gjithçka që ofron marka Alpha Spirit?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.