Julius K9 parzmore

Julius K9 parzmore

Siç e dini mirë, nëse ka një aksesor bazë për qentë këto janë parzmoreMe Sepse është një pjesë e domosdoshme që siguron rehati për ne, por edhe për macet tona. Ne duhet ta integrojmë atë kur i mësojmë ose edukojmë ata. Prandaj ne duhet të kemi opsione si parzmoreja Julius K9.

Pa dyshim kjo Rripi i Julius K9 është një preferuar i madh nga gjithçka që mund të gjejmë. Nëse ende nuk e dini pse, sot do të keni dyshime. Rezultatet e tij të shkëlqyera e kanë bërë atë të pozicionohet si shitësi më i mirë dhe për këtë arsye, ju gjithashtu duhet ta keni atë në jetën tuaj. Zbulojeni!

Ofertat e sotme në parzmore Julius K9

Pse parzmoreja Julius K9 është një nga më të mirat?

Karakteristikat e parzmoreve të Julius K9

Së pari duhet thënë se parzmoreja Julius K9 është një nga më të mirat, sepse mund ta përdorni në zona të ndryshme. Kjo është, nga njëra anë për të bërë një shëtitje me qenin tuaj, por nga ana tjetër për të punuar dhe stërvitur me të, duke siguruar gjithmonë rezultatet e pritshmeMe Por përparësitë e tyre të mëdha nuk mund të lihen atje nëse po komentojmë se është më e mira. Pra, nuk mund të harrojmë se është jashtëzakonisht rezistent, diçka që duhet të kemi parasysh kur blejmë një parzmore.

Proofshtë një provë shumë e fortë dhe kafshuese, kështu që mund të zgjasë shumë më tepër nga sa mendoni. Ka një kapje të mirë, që do të thotë se gjithmonë mund ta përshtatni me madhësinë e qenit tuaj, duke qenë shumë e lehtë për t'u vendosur.

Pra, përveç cilësisë, është e lehtë për t'u përdorur. Gjithashtu, mund të vishni edhe një logo të personalizuar, nëse dëshironi. Ne tashmë e dimë që ju keni gjithçka për të pasur sukses!

Si të zgjidhni madhësinë e parzmoreve Julius K9

Edhe pse është e vërtetë që mund të rregullohet, është gjithmonë e këshillueshme të zgjedhim madhësinë më të përshtatshme për kafshët tona. Prandaj, nuk është gjithmonë një zgjedhje shumë e thjeshtë, pasi ne duhet të shikojmë nga afër secilin model dhe natyrisht, madhësinë e atyre me gëzof. Prandaj, ju duhet të matni konturin e gjoksit, me një distancë prej rreth 4 gishta nga pjesa e pasme e këmbëve të përparmeMe Kjo është matja bazë për të gjitha opsionet përveç Foshnjës 1 dhe 2, sepse zvogëlohet në dy gishta:

 • I ashtuquajturi parzmore Foshnja 1 Isshtë menduar për qen midis 29 dhe 36 centimetra.
 • Rripi Baby2 është tashmë i përsosur për kafshët me matje që variojnë nga 34 në 45 centimetra.
 • El mini-mini Shtë treguar për qentë midis 41 dhe 43 centimetra.
 • I ashtuquajturi vetëm Mini është tashmë i përsosur nëse kafsha juaj është 49 dhe 67 centimetra në madhësi.
 • Duke lënë pas mini madhësi, tani do të futnim madhësinë 0 e cila është perfekte për qentë pak më të mëdhenj dhe ku matjet e tyre janë midis 58 dhe 76 centimetra.
 • Madhësia 1 korrespondon me kafshët midis 63 dhe 85 centimetra.
 • Mientras que madhësia 2 do të përshtatet në mënyrë perfekte deri në 96 centimetra.
 • Për qentë që janë deri në 115 centimetra ne tashmë duhet të flasim për madhësinë 3.
 • Më në fund gjejmë madhësinë 4 e cila është menduar për qentë më të mëdhenj deri në 138 centimetra në madhësi.

Karakteristikat e parzmoreve të Julius K9

Përparësitë e parzmore

Edhe pse ne kemi përmendur se është pozicionuar si një nga parzmore më të shitura që rezulton në një seri karakteristikash që duhet të keni parasysh. Ato janë të shumta dhe të ndryshme, por gjithmonë duhet t'i kushtojmë vëmendje të veçantë atyre më të veçantave ose të rekomanduarave, të cilat janë si më poshtë:

 • Rripi Julius K9 është një aksesor shumë i fortë, i cili do ta bëjë atë të zgjasë për shumë vite.
 • Duke pasur një dizajn ergonomik, e bën vendosjen e tij shumë të thjeshtë.
 • Ai do të përshtatet si në gjoks ashtu edhe në bark në një mënyrë më të rehatshme, duke shmangur kështu presionin.
 • Ata kanë përfundime reflektuese në mënyrë që edhe gjatë natës të humbni shikimin e qenit tuaj.
 • Ajo gjithashtu ka vrima për të ruajtur objektin që ju nevojitet dhe gjithashtu një dorezë në rast se duhet ta mbani qenin në çdo kohë të caktuar.
 • Ka një përfundim që merr frymë dhe një shtresë të brendshme që është hipo-alergjike.

Si të vendosni parzmoren Julius K9

Parzmoreja ka një veshje shumë të thjeshtë, prandaj, në çfarë Shtë e rëndësishme t'i kushtoni vëmendje rregullimeve të rripave ose shiritave, edhe gjoksin edhe pjesën e barkut. Sepse mund të ndodhë që t'i lëmë shumë të lirshme dhe në këtë mënyrë qeni do të heqë qafe parzmore sa më shpejt të jetë e mundur. As nuk duhet të shtrëngoheni shumë sepse ne mund të dëmtojmë lëkurën tuaj.

Prandaj, që të jetë plotësisht e saktë, ne do të dimë nëse rripi që përballet me barkun na lejon të rrëshqasim gishtat nën parzmore dhe në anën e pasme të kafshësMe Ndërsa ai i gjoksit gjithashtu do të vendoset mirë nëse mund të lëvizni përsëri gishtat midis këmbëve të përparme drejt brezit të barkut. Me siguri duke zgjedhur mirë madhësinë dhe duke përshtatur shiritat, ne do të arrijmë rehati maksimale për qenin tonë.

A mund të personalizohet parzmoreja Julius K9?

Po, parzmoreja Julius K9 mund të personalizohet. PJu mund të zgjidhni dy logot, të cilat do të jenë një për secilën anë të parzmore me emrin dhe ngjyrën që dëshironiMe Edhe pse mbani mend se në modelet Baby, ato do të kenë madhësi krejtësisht të ndryshme, gjithmonë të përshtatura me parzmore vetë. Thënë kështu, mbetet vetëm të zgjedhim emrin, duke marrë parasysh që shkronjat do të shfaqen me shkronja të mëdha.

Ndër ngjyrat që mund të zgjidhni do të jetë e gjithë sfera që preferoni dhe gjithashtu, ato do të ngarkohen me dritë dhe do të jenë reflektuese në mënyrë që të shihen në mënyrë perfekte. Përveç kësaj, ata kanë një rezultat të mirë sepse zakonisht janë bërë nga vinyl special.

A ia vlen të blini parzmore Julius K9?

Edhe pse është e vërtetë se nuk është një aksesor vërtet i lirë, vetëm duke e parë dhe prekur atë, ne tashmë e kuptojmë se ka një cilësi të lartë dhe kjo është një tjetër nga arsyet pse parzmoreja Julius K9 ia vlen të bliniMe Ne e dimë se po përballemi me një investim që do të na dyshojë prej vitesh. Jo vetëm kaq, por ne mund ta personalizojmë atë dhe gjithashtu do të jetë e dukshme në momentet kur drita nuk është shumë intensive.

Për të gjitha këto arsye, ia vlen dhe shumë. Përveç shumëllojshmërisë së madhe të madhësive që kemi në mënyrë që qentë tanë të jenë gjithmonë të rehatshëm. Por më duhet të përmend se kur e provoni e kuptoni që është perfekte të shmangni tërheqjen dhe kjo përkthehet në më pak presion për kafshën tonë. Pra, nëse do të më duhej të zgjidhja përsëri një parzmore tjetër, do ta përsërisja pa dyshim.

Ku të blini parzmoren më të lirë origjinale Julius K9

Amazona

Duke qenë një nga gjigandët e blerjeve online, ne e kuptojmë se për meritë të tij parzmoreja Julius K9 është pozicionuar si shitësi më i mirë. Kjo do të thotë që ju mund të përfitoni nga zbritjet e caktuara që ndonjëherë ka. Një ide e përsosur e Amazon që ju lejon ta gjeni në ngjyra të ndryshme dhe natyrisht, në madhësi të ndryshme. Kështu që ju mund të kurseni një majë të mirë, por gjithmonë duke zgjedhur produktin në kohën tuaj të lirë.

Gjykata angleze

Nëse ka një dyqan tjetër ku mund të gjejmë edhe aksesorë të shumtë, domethënë Gjykata anglezeMe Prandaj, kafshët tona shtëpiake gjithashtu mund të tërhiqen nga produktet e tyre sepse kanë një përzgjedhje të gjerë idesh. Të gjitha llojet e ngjyrave dhe përfundimeve do të jenë të pranishme me çmime shumë konkurruese.

Kivoko

Si një dyqan i specializuar në kafshë, i cili ka qenë në krye të tyre për disa vjet, nuk mund të lihej pas çmimeve ose modeleve kur flisnim për parzmoren Julius K9. Përsëri, ju gjithashtu do të keni të gjitha ngjyrat në dispozicion dhe madhësitë e tyre, në mënyrë që të mos mbaroni me atë që kërkoni. Nga rruga, madje mund të gjeni zbritjen e çuditshme që vjen gjithmonë në ndihmë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.